Novinky z Tyflocompu

Dnes stolová i prenosná elektronická čítacia lupa, zajtra špeciálny prehrávač Evo E10 s plne ozvučeným slovenským menu, schopnosťou prehrávať knihy v DAISY, MP3 a textových formátoch. Nebude chýbať internetové rádio, diktafón, kalkulačka, kompas a mnoho ďalšieho. 

 

Elektronická čítacia lupa stolová

i-loview 13 Full HD je ideálnym riešením, ak hľadáte niečo na pohodlné čítanie textu a prezeranie objektov naozaj kdekoľvek. Jej výhodou je popri jednoduchom použití a funkčnosti kompaktné a skladateľné prevedenie. Zariadenie má 13,3-palcovú obrazovku, je ale možné rozšíriť ju až na 15. Ponúka jasný a čistý obraz vo vysokom rozlíšení, možnosť nastaviť sklon monitora, využiť otočnú vysoko kvalitnú kameru a tlačidlá na ovládanie.

Cena s DPH: 3200 EUR

 

Elektronická čítacia lupa prenosná

Zoomax Snow 12. To je kvalitný obraz na 12–palcovom displeji, možnosť dať si prečítať text až v dvadsiatich jazykoch (vrátane češtiny), pri čítaní ostať v plnofarebnom režime alebo prepínať medzi desiatimi kontrastnými variantmi, využiť zväčšenie 2,5x až 19x, pomocou HDMI kábla sa pripojiť k televízoru alebo monitoru. Lupu môžete ovládať pomocou dotykovej obrazovky alebo zabudovaných tlačidiel. Výdrž na jedno nabitie je približne 2,5 hodiny. K zariadeniu dodávame aj originálny stojan.

Cena s DPH: 990 EUR

 

Chcete vedieť viac?

Sledujte stránku www.tyflocomp.sk, píšte na tyflocomp@tyflocomp.sk alebo telefonujte. Nezabudnite, že v Bratislave odpojili všetky pevné linky a pracovníkov zastihnete na číslach: 0948 535 570, 0948 535 580 a 0948 535 590.

 

(red.)

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *