Tohtoročnou ambasádorkou Bielej pastelky je Adela

V minulom čísle sme vás informovali, že tohtoročnou ambasádorkou Bielej pastelky je žena. Veľa ľudí sa pýtalo a tipovalo: „Je to opäť športovkyňa? Určite to bude Nasťa!“ 

 

Áno, priznávame aj Nasťa bola horúcou kandidátkou stať sa tohtoročnou ambasádorkou. Požiadavka, ktorú sme mali na začiatku príprav tohtoročnej Bielej pastelky bola totiž jasná. Chceli sme ženu. Ženu, ktorú široká verejnosť vníma a ktorej posolstvo o Bielej pastelke bude jasné, silné a úprimné. Jednoducho ženu, ktorej nie je svet nevidiacich a slabozrakých cudzí a ktorá dokáže svojim hlasom vyzdvihnúť naše úspechy, ale aj správne zabojovať za naše potreby.

Radi by sme vám predstavili ambasádorku Bielej pastelky 2018 Adelu Vinczeovú. Už prvý kontakt s ňou bol pre nás povzbudením. Na SMS, v ktorej sme ju žiadali o stretnutie a v ktorej sme jej naznačili náš záujem o jej osobu ako o ambasádorku Bielej pastelky, odpovedala ešte ten deň v noci.  Tú noc sme si vymenili ešte niekoľko správ a dohodli sa na spolupráci. V piatok 25.mája sme sa konečne stretli osobne na natáčaní tohtoročného reklamného spotu a popri všetkých prípravách, ako je líčenie, česanie, príprava svetiel a kamery, sme mali veľa času s Adelou sa rozprávať. A po týchto našich rozhovoroch sme sa utvrdili v tom, že sme mali pri výbere správnu ruku. Adela je naozaj žena, ktorá vďaka svojim pracovným a životným skúsenostiam bola, je a pri našej spolupráci aj naďalej bude v kontakte s ľuďmi so zrakovým postihnutím. Bude naozaj ženou, ktorú sme hľadali.  Jej hlas a posolstvo bude silné a veríme, že so sloganom tohtoročnej kampane sa stotožní veľa darcov, vďaka ktorým to budúcnosťou nevidiacich a slabozrakých, už teraz, nevidíme až tak čierno!

 

Plagát Bielej pastelky 2018, na ktorej je Adela Vinczeová.
Už prvý kontakt s Adelou Vinczeovou bol pre nás povzbudením

 

Petr Ostružiar

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *