Pripravovali sme spot, na leto chystáme prekvapenie

Biela pastelka ide do ďalšieho ročníka. Po trojici mužov – športovcov sa stala ambasádorkou po prvý raz žena. Jej meno je zatiaľ tajomstvom, no sľubujeme, bude to stáť za to. 

 

V piatok 25. mája sme si užili natáčací deň. Pripravovali sme spolu s agentúrou a štábom reklamný spot ku kampani Biela pastelka 2018. Hneď po príchode sme urobili krátku prehliadku priestorov na filmovanie a nahrávacieho štúdia. Ako prvý prišiel náš dvorný fotograf Ján “Mišiak” Miškovič, a začal deň plný smiechu. Vďaka dobrej nálade a úžasnej káve sme síce netrpezlivo, ale za to v príjemnej atmosfére očakávali nášho posledného účastníka. O 13:15 sa čakanie premenilo na skutočnosť a prišla naša ambasádorka.

Tento rok vstupujeme už do 17. ročníka verejnej zbierky Biela pastelka a sme úprimne radi, že sa môžeme pochváliť, že sa po triáde mužov – športovcov, stala ambasádorkou po prvý raz žena. Jej meno vám prezradíme v lete, už teraz však môžeme povedať, že to bude príjemné prekvapenie. Pri natáčaní sme spolu prežili deň plný nádherných zážitkov. Na výsledok sa pozrieme spoločne v reklamnom spote v termíne od 21. augusta do 21. septembra 2018. Ďakujeme našej ambasádorke, Milanovi zo Zion5 a Maťovi s Milanom z Orea, že pre nás pripravili toto natáčanie. Veľké poďakovanie za spoluprácu patrí aj celému prípravnému tímu Bielej pastelky 2018.

 

Tričko bielej pastelky podpisujú ruky novej ambasádorky.
Meno novej ambasádorky je zatiaľ tajné. Tričko však už podpísala.

 

Petr Ostružiar

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *